vodorovná čára

Nabídka výuky


Individuální výuka pro dospělé

Hodiny individuální výuky Vám dávají možnost dohodnout si výuku „na míru“ zcela podle svým požadavků a časových možností a dosáhnout tak maximální účinnosti. Zvolit můžete standardní výuku od základů, vylepšování gramatiky, konverzační hodiny, ale i výuku cílenou přímo na Váš obor nebo na praktické použití v zaměstnání. Vyjdeme vstříc Vašim potřebám a představám, Váš vyučující zde bude jen pro Vás.

Skupinková výuka pro dospělé

Skupinky pro dospělé o max. 6 osobách se konají vždy jednou týdně v pevném termínu a mají různé zaměření. Nabízíme jak kurzy klasické „probírací“, tak skupinky konverzační či opakovací. Konkrétní náplň výuky uzpůsobujeme i aktuálně přihlášeným studentům dle jejich společných požadavků po vzájemné dohodě ve skupince. U probíracích kurzů je základem výuky učebnice, nicméně se rozhodně nejedná o vypracovávání jednoho cvičení za druhým, učebnice tvoří pouze základní rámec. Hodiny jsou pestré, doplněné nejrůznějšími aktivitami, zejména konverzačními, rozšiřujeme slovní zásobu a trénujeme jednotlivé jazykové dovednosti – ústní i písemný projev, porozumění slyšenému a porozumění psanému slovu s důrazem na praktické použití jazyka zejména v mluvené podobě. O absolvování kurzu je možné vystavit certifikát.

Zkušební školné: nejste-li si jisti, zda Vám bude výuka vyhovovat, nabízíme tzv. zkušební školné, kdy si uhradíte 4 lekce a poté se můžete rozhodnout, zda si doplatíte zbytek kurzu. Tuto formu výuky můžeme nabídnout až po uzavření přihlášek řádných studentů podle našich kapacitních možností.

Rodiče (nejen) na rodičovské dovolené (vezměte děti s sebou)

Individuální výuka pro dospělé, kdy dítě berete s sebou. Vy se učíte, dítě si ve stejném prostoru pod Vaším dozorem hraje, kreslí, zlobí :) nebo se učí s Vámi.

Individuální výuka pro děti

Jazykové vzdělávání uzpůsobené individuálním potřebám Vašeho dítěte. Nabízíme jak hravé hodiny pro nejmenší, tak klasickou „probírací“ výuku pro větší slečny a pány, doplňující a rozšiřující hodiny v návaznosti na školní výuku, konverzační hodiny k rozmluvení, hodiny pro studenty zaměřené na jejich oborové směřování nebo přípravy na různé typy přijímacích i jiných zkoušek.

Doučování – průběžné i jednorázové

Potřebuje-li Vaše dítě pomoci s přípravou na jazykové vyučování ve škole nebo (do)vysvětlit problematickou látku.

Sourozenecké hodiny

Máte děti různého věku a pokročilosti v jazyce a nedostatek času vozit je každé zvlášť do hodiny? Naším velmi oblíbeným produktem jsou sourozenecké hodiny, kdy obě děti docházejí současně a my se jim věnujeme stejným způsobem, jaký se používal ve vesnických malotřídkách.

Rodinné hodiny

Jste aktivní rodina, která ráda podniká něco společně? Proč tentokrát nezvolit studium jazyka. Zkuste naše rodinné hodiny, kdy obsah i formu výuky uzpůsobíme tak, aby se mohla vzdělávat celá rodina. Oblíbené u našich zákazníků jsou i hodiny jednoho rodiče s dcerou či synem.

Firemní výuka

Nabízíme jak individuální, tak skupinkovou výuku přímo u Vás ve firmě či v našich prostorách dle Vaší volby. Struktura výuky je zaměřena na specifické požadavky a oborové zaměření Vaší společnosti. Po vzájemné dohodě stanovíme požadované cíle výuky a podle nich náplň jednotlivých kurzů, příp. motivační programy, kontrolní testování apod.
Cenu dojíždění k Vám nabídneme pro každý případ individuálně v závislosti na vzdálenosti k Vám a délce vyučovacího bloku.

Přípravy ke zkouškám

Individuální výuka cílená na složení zkoušky dle Vaší volby či potřeby.

Konzultace

Potřebujete zhodnotit stav svých znalostí a upozornit na slabá místa? Váháte před zkouškou, zda jste dostatečně připraveni? Vypsali jste si při přípravě na zkoušku nebo při samostudiu jazyka body, které Vám nejsou jasné a potřebujete je vysvětlit? Využít můžete našich jazykových konzultací formou jednorázových individuálních hodin.

Intenzivní výuka

Pro případy, kdy odjíždíte na pracovní pobyt či dovolenou nebo nastupuje do nového zaměstnání v zahraniční firmě a potřebujete rychle naučit základy nebo oprášit znalosti jazyka, nabízíme intenzivní výuku formou individuálních hodin po krátký časový úsek s vysokou frekvencí docházení.

Kondiční hodiny

Zjistili jste, že ačkoli máte jazyk precizně zvládnutý, využíváte jej v praxi ve stále stejných situacích a Vaše schopnost vyjadřování mimo obvyklé oblasti trochu rezaví? Nabízíme kondiční hodiny, které Vaše znalosti udržují stále zelené.

Jazykové workshopy

Jednorázová setkání nad určitým tématem.

A další...

Máte-li jinou představu o své jazykové výuce a potřebujete pomoci s její realizací, stačí nás kontaktovat.

Ceník

Individuální výuka (ceny celkem za 1-3 osoby v hodině) / firemní výuka:

30 min.340,-- Kč
45 min.510,-- Kč
60 min.680,-- Kč

Výuka s vyučujícím Lenkou Bauerovou - individuální (ceny celkem za 1-3 osoby v hodině) / firemní :

30 min.387,-- Kč
45 min.580,-- Kč
60 min.773,-- Kč

Výukové skupinky

úhrada za semestr dle rozpočtu daného kurzu

Těší se na Vás náš tým milých, zkušených a speciálně pro naši jazykovou školu školených lektorů pod odborným a metodickým vedením Lenky Bauerové.

JAZYKOVÁ ŠKOLA LENKY BAUEROVÉ, Jindřichova 164, 344 01 Domažlice
ODDĚLENÍ I:
Lenka Bauerová, Prokopa Velikého 572, 344 01 Domažlice, IČO 69252564, DIČ CZ7755011770
ODDĚLENÍ II:
Lenka Bauerová s.r.o., Jindřichova 164, 344 01 Domažlice, IČO 04288416, DIČ CZ04288416,
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Plzni oddíl C, vložka 31497
ODDĚLENÍ III:
Jazyková škola Lenky Bauerové s.r.o., Jindřichova 164, 344 01 Domažlice, IČO 05895600, DIČ CZ05895600,
zapsaná v obchodním rejtříku vedeném Krajským soudem v Plzni oddíl C, vložka 34156

vodorovná čára